«Σφαλιάρα» στο 90+5’ για την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ από την Γιούνγκ Μπόις! [vds]

Δημήτρης Κρούσκος

|  14.09.2021 | 21:55

Με το… αριστερό, τελικά, η επιστροφή του Κριστιάνο Ρονάλντο στους ομίλους του Champions League. Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ υπέστη ήττα σοκ με γκολ στο 90+5’ με 2-1 από την Γιούνγκ Μπόις στην πρεμιέρα των ομίλων της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης. Ο Πορτογάλος σούπερ σταρ σκόραρε στο 13’ της αναμέτρησης, ωστόσο, η αποβολή του Μπισάκα στο 35’ άλλαξε […]

Με το… αριστερό, τελικά, η επιστροφή του Κριστιάνο Ρονάλντο στους ομίλους του Champions League.

Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ υπέστη ήττα σοκ με γκολ στο 90+5’ με 2-1 από την Γιούνγκ Μπόις στην πρεμιέρα των ομίλων της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης.

Ο Πορτογάλος σούπερ σταρ σκόραρε στο 13’ της αναμέτρησης, ωστόσο, η αποβολή του Μπισάκα στο 35’ άλλαξε τα δεδομένα της αναμέτρησης.

Με τους Ελβετούς να καταφέρνουν να φτάνουν σε μία ιστορική νίκη με ανατροπή στο τελευταίο λεπτό του αγώνα. Αρχικά, ο Νγκαμαλέου ισοφάρισε στο 66’ σε 1-1, με τον Σιεμπάτσου να έρχεται στο τέλος, μετά από τραγικό λάθος του Λίνγκαρντ να «σφραγίζει» μία τεράστια νίκη για την ομάδα του.

Μονακό – Ερυθρός Αστέρας 70-62: Mε αντεπίθεση διαρκείας

Η Μονακό μπορεί να δυσκολεύτηκε αλλά πήρε μια σημαντική νίκη με αντίπαλο τον Ερυθρό Αστέρα για τη Euroleague με 70-62. Τα δεκάλεπτα: 21-12, 37-32, 56-53, 70-62 Περισσότερα σε λίγο…

26.10.2021 | 22:08

Πάτησε χορτάρι ο Ολιβέιρα

ΠΑΟΚ: Πάτησε χορτάρι ο Ολιβέιρα. Ο Νέλσον Ολιβέιρα είχε υποστεί μερική ρήξη πρόσθιου χιαστού τον περασμένο Αύγουστο.

26.10.2021 | 21:54

Τεράστια νίκη η Σαλερνιτάνα,«Χ»αμένες Σπέτσια και Τζένοα

Η Σαλερνιτάνα κέρδισε μέσα στην έδρα της Βενέτσια με 2-1 με γκολ του Σιαβόνε στις καθυστερήσεις του αγώνα. Κόλλησαν στο 1-1 Σπέτσια - Τζένοα.

26.10.2021 | 21:45

Σε σεμινάριο για ανάπτυξη ταλέντων ο Ατρόμητος [pics]

Ατρόμητος: Σε σεμινάριο για ανάπτυξη ταλέντων.Με τη συμμετοχή του Ατρόμητου πραγματοποιείται το σεμινάριο για την «Ανάπτυξη Ταλέντων».

26.10.2021 | 21:39