ΠΑΣ Γιάννινα – ΟΦΗ: Η αφιέρωση του Νέιρα στη σεισμόπληκτη Κρήτη [vid]

Ο Αργεντινός παίκτης των Κρητικών σκόραρε και αφιέρωσε το γκολ του στη σεισμόπληκτη Κρήτη.

Ο Νέιρα έστειλε την μπάλα στα αριστερά, ο Λοντίγκιν έπεσε δεξιά και αυτή κατέληξε στα δίχτυα. Ο Αργεντινός μέσος έδειξε την Κρήτη, στέλνοντας μήνυμα συμπαράστασης για τον σεισμό που έπληξε το νησί.

Στο 40ο λεπτό ο μεσοεπιθετικός του ΟΦΗ, Χουάν Νέιρα, ”χόρεψε” όλους τους αμυντικούς του ΠΑΣ περνώντας όποιον έβρισκε μπροστά του ωστόσο το σουτ που επιχείρησε δεν είχε την κατάληξη που ο ίδος ζητούσε.

«Ανέπνευσε βαθμολογικά» με τριάρα η Άρσεναλ [vds]

Η Άρσεναλ επικράτησε 3-1 της Άστον Βίλα στην 9η αγωνιστική της Premier League και επέστρεψε στις νίκες, έπειτα από δύο συνεχόμενες ισοπαλίες.

23.10.2021 | 00:23

Euroleague: Η ανασκόπηση της 5ης αγωνιστικής

Euroleague: Η ανασκόπηση της 5ης αγωνιστικής. Η Μπαρτσελόνα έκανε το 5/5 και παραμένει πρώτη. Η ΤΣΣΚΑ επικράτησε στο ντέρμπι με τον Ολυμπιακό.

22.10.2021 | 23:59

Συνέτριψε τη Ζενίτ η Μπαρτσελόνα

Η Μπαρτσελόνα έκανε ό,τι ήθελε απέναντι στη Ζενίτ από το δεύτερο δεκάλεπτο κι έπειτα, με αποτέλεσμα την ξεκούραστη νίκη (84-58) στο Palau Blaugrana για την 5η αγωνιστική της EuroLeague.

22.10.2021 | 23:45

«Πάτησε εξάδα» σε ένα ημίχρονο η Μάιντς

Η Μάιντς διέλυσε 4-1 εντός έδρας την αδύναμη Άουγκσμπουργκ για την 9η αγωνιστική της Bundesliga και έκανε αποφασιστικό βήμα για την πρώτη εξάδα

22.10.2021 | 23:33