|  23.09.2021 | 15:15

Παππάς: Στο πλευρό των διανομέων. Ο γκαρντ της ΑΕΚ εξέφρασε τη στήριξή του.

Ο Νίκος Παππάς έδειξε για μια ακόμη φορά τις κοινωνικές ευαισθησίες του. Ο γκαρντ της ΑΕΚ, μετά τη βοήθειά τους στις φωτιές του καλοκαιριού, τοποθετήθηκε σχετικά με τους διανομείς, οι οποίοι κατεβαίνουν σε απεργία την Παρασκευή.

Νίκος Παππάς: Η συμπαράσταση στους διανομείς

«Θα ήθελα να εκφράσω τη στήριξή μου και να ευχηθώ καλή δύναμη στα παιδιά των delivery που δίνουν τον δικό τους αγώνα. Παιδιά που έπαιξαν καθοριστικό ρόλο στην περίοδο της καραντίνας και όχι μόνο. Δυστυχώς όμως δεν εκτιμάται και δεν αναγνωρίζεται ο ρόλος τους όπως πρέπει», ανέφερε ο 32χρονος άσος της ΑΕΚ.

Επεισοδιακό φινάλε [vid]

Σεντ Ετιέν - Ανζέ 2-2: Επεισοδιακό φινάλε. Τα επεισόδια στην αρχή και το γκολ των «στεφανουά» στις καθυστερήσεις έκρινε το ματς του «Ζοφρουά Γκισάρ».

23.10.2021 | 00:59

«Ανέπνευσε βαθμολογικά» με τριάρα η Άρσεναλ [vds]

Η Άρσεναλ επικράτησε 3-1 της Άστον Βίλα στην 9η αγωνιστική της Premier League και επέστρεψε στις νίκες, έπειτα από δύο συνεχόμενες ισοπαλίες.

23.10.2021 | 00:23

Μεγάλες νίκες για Τορίνο και Σαμπντόρια [vds]

Η Τορίνο πήρε την πρώτη της νίκη μετά από τέσσερις αγωνιστικές, ενώ χωρίς να αγχωθεί στο παραμικρό και εξασφαλίζοντας το τρίποντο από το πρώτο ημίχρονο

23.10.2021 | 00:13

Euroleague: Η ανασκόπηση της 5ης αγωνιστικής

Euroleague: Η ανασκόπηση της 5ης αγωνιστικής. Η Μπαρτσελόνα έκανε το 5/5 και παραμένει πρώτη. Η ΤΣΣΚΑ επικράτησε στο ντέρμπι με τον Ολυμπιακό.

22.10.2021 | 23:59