Τα σκαλιά της εκκλησίας ανέβηκαν το απόγευμα του Σαββάτου ο Λευτέρης Πετρούνιας και η Βασιλική Μιλλούση.

Το ζευγάρι είναι μαζί πάρα πολλά χρόνια και παντρεύτηκε με πολιτικό γάμο πριν την πανδημία του κορωνοϊού. Η κατάσταση που επικρατούσε στην Ελλάδα έφερε πολλές αναβολές στον θρησκευτικό γάμο που έγινε στην Γλυφάδα.

Την σχετική ανακοίνωση έκανε πριν ένα  24ωρο η Βασιλική Μιλλούση μέσω των κοινωνικών δικτύων. Το ζευγάρι έχει αποκτήσει δύο κόρες, τη Σοφία και την Ελένη. Τα δύο κορίτσια βαφτίστηκαν τον περασμένο Αύγουστο.

Η Οσασούνα έχασε την ευκαιρία να πιάσει κορυφή [vid]

Οσασούνα - Γρανάδα 1-1: Χαμένη ευκαιρία. Η ομάδα της Παμπλόνα έμεινε με δέκα παίκτες και τελικά απώλεσε τη νίκη στο 90ό λεπτό.

23.10.2021 | 00:40

Μεγάλες νίκες για Τορίνο και Σαμπντόρια [vds]

Η Τορίνο πήρε την πρώτη της νίκη μετά από τέσσερις αγωνιστικές, ενώ χωρίς να αγχωθεί στο παραμικρό και εξασφαλίζοντας το τρίποντο από το πρώτο ημίχρονο

23.10.2021 | 00:13

Euroleague: Η ανασκόπηση της 5ης αγωνιστικής

Euroleague: Η ανασκόπηση της 5ης αγωνιστικής. Η Μπαρτσελόνα έκανε το 5/5 και παραμένει πρώτη. Η ΤΣΣΚΑ επικράτησε στο ντέρμπι με τον Ολυμπιακό.

22.10.2021 | 23:59

Συνέτριψε τη Ζενίτ η Μπαρτσελόνα

Η Μπαρτσελόνα έκανε ό,τι ήθελε απέναντι στη Ζενίτ από το δεύτερο δεκάλεπτο κι έπειτα, με αποτέλεσμα την ξεκούραστη νίκη (84-58) στο Palau Blaugrana για την 5η αγωνιστική της EuroLeague.

22.10.2021 | 23:45