Παναθηναϊκός: Με αντίπαλο την Εφές στον τελικό του «Παύλος Γιαννακόπουλος» [vid]

|  19.09.2021 | 13:50

Ο Παναθηναϊκός ήταν ο… Παναθηναϊκός του δεύτερου ημιχρόνου με τον Ερυθρό Αστέρα στο Μόναχο στα πρώτα 25′ του αγώνα, αλλά μετά αφυπνίστηκε, έπαιξε άμυνα, βρήκε συνεργασίες στην επίθεση και με κορυφαίους τους Πέρι (15 πόντους) και Παπαπέτρου (20 πόντους, 6 ασίστ) κατάφερε να κερδίσει ένα ματς απέναντι στην εξαιρετική και τρομερά εύστοχη – ειδικά στο πρώτο ημίχρονο – Παρτίζαν με 89-85 και «έκλεισε» θέση για […]

Ο Παναθηναϊκός ήταν ο… Παναθηναϊκός του δεύτερου ημιχρόνου με τον Ερυθρό Αστέρα στο Μόναχο στα πρώτα 25′ του αγώνα, αλλά μετά αφυπνίστηκε, έπαιξε άμυνα, βρήκε συνεργασίες στην επίθεση και με κορυφαίους τους Πέρι (15 πόντους) και Παπαπέτρου (20 πόντους, 6 ασίστ) κατάφερε να κερδίσει ένα ματς απέναντι στην εξαιρετική και τρομερά εύστοχη – ειδικά στο πρώτο ημίχρονο – Παρτίζαν με 89-85 και «έκλεισε» θέση για τον αποψινό τελικό απέναντι στην Εφές.

Παναθηναϊκός: Το πρόγραμμα της ημέρας στο τουρνουά «Παύλος Γιαννακόπουλος»

Το βράδυ της Κυριακής (19/9, 20:00) οι «πράσινοι» θα αντιμετωπίσουν την Εφές. Νωρίτερα (17:00) η Παρτίζαν αναμετράται με την Ουλμ στον μικρό τελικό.