Ολυμπιακός: Έφτασε τις 100 συμμετοχές ο Σισέ [pic]

|  17.09.2021 | 13:50

Με το… δεξί ξεκίνησε τις υποχρεώσεις του στους ομίλους του Europa League ο Ολυμπιακός, ο οποίος επικράτησε έστω και δύσκολα με 2-1 της Αντβέρπ. Παράλληλα, ο Σισέ συμπλήρωσε 100 ματς με την «ερυθρόλευκη». Ο 26χρονος στόπερ μετρά 11 γκολ από το 2017 και έπειτα, οπότε και υπέγραψε συμβόλαιο με την ομάδα του Πειραιά. Η ανάρτηση […]

Η ανάρτηση της ΠΑΕ Ολυμπιακός

«Συγχαρητήρια Παπέ για τις 100 συμμετοχές σου σε όλες τις διοργανώσεις με τον Ολυμπιακό μας!», αναφέρει η ΠΑΕ.

Επεισοδιακό φινάλε [vid]

Σεντ Ετιέν - Ανζέ 2-2: Επεισοδιακό φινάλε. Τα επεισόδια στην αρχή και το γκολ των «στεφανουά» στις καθυστερήσεις έκρινε το ματς του «Ζοφρουά Γκισάρ».

23.10.2021 | 00:59

«Ανέπνευσε βαθμολογικά» με τριάρα η Άρσεναλ [vds]

Η Άρσεναλ επικράτησε 3-1 της Άστον Βίλα στην 9η αγωνιστική της Premier League και επέστρεψε στις νίκες, έπειτα από δύο συνεχόμενες ισοπαλίες.

23.10.2021 | 00:23

Μεγάλες νίκες για Τορίνο και Σαμπντόρια [vds]

Η Τορίνο πήρε την πρώτη της νίκη μετά από τέσσερις αγωνιστικές, ενώ χωρίς να αγχωθεί στο παραμικρό και εξασφαλίζοντας το τρίποντο από το πρώτο ημίχρονο

23.10.2021 | 00:13

Euroleague: Η ανασκόπηση της 5ης αγωνιστικής

Euroleague: Η ανασκόπηση της 5ης αγωνιστικής. Η Μπαρτσελόνα έκανε το 5/5 και παραμένει πρώτη. Η ΤΣΣΚΑ επικράτησε στο ντέρμπι με τον Ολυμπιακό.

22.10.2021 | 23:59