ΟΦΗ: «Κρήτη μείνε δυνατή! Η οικογένεια του ΟΦΗ είναι στο πλευρό σου» [pic]

ΟΦΗ: Το μήνυμα της κρητικής ΠΑΕ μετά τον φονικό σεισμό που ξέσπασε στο Νησί.

Το δικό του μήνυμα μετά το φονικό σεισμό που ξέσπασε στην Κρήτη, ο οποίος είχε ως αποτέλεσμα ένας άνθρωπος να χάσει τη ζωή του, δεκάδες να τραυματιστούν, ενώ υπήρξαν και ανυπολόγιστες ζημιές, έστειλε ο ΟΦΗ.

Η κρητική ΠΑΕ με ποστάρισμά της στα social media έστειλε συλλυπητήρια σε όλους τους ανθρώπους του Νησιού, ενώ τόνισε πως ο ΟΦΗ θα είναι στο πλευρό όλης της Κρήτης, η οποία θα πρέπει να μείνει δυνατή, όπως χαρακτηριστικά ανέφερε.

Αναλυτικά το μήνυμα της κρητικής ΠΑΕ:

«Η Κρήτη θρηνεί για τον θάνατο ενός συνανθρώπου μας από τον φονικό σεισμό. Τέτοιες στιγμές τα λόγια χάνουν την αξία τους… Στέλνουμε τα ειλικρινή μας συλλυπητήρια και τη συμπαράσταση σε όλους τους Κρητικούς! Κρήτη μείνε δυνατή! Η οικογένεια του ΟΦΗ είναι στο πλευρό σου!».

Η Οσασούνα έχασε την ευκαιρία να πιάσει κορυφή [vid]

Οσασούνα - Γρανάδα 1-1: Χαμένη ευκαιρία. Η ομάδα της Παμπλόνα έμεινε με δέκα παίκτες και τελικά απώλεσε τη νίκη στο 90ό λεπτό.

23.10.2021 | 00:40

Μεγάλες νίκες για Τορίνο και Σαμπντόρια [vds]

Η Τορίνο πήρε την πρώτη της νίκη μετά από τέσσερις αγωνιστικές, ενώ χωρίς να αγχωθεί στο παραμικρό και εξασφαλίζοντας το τρίποντο από το πρώτο ημίχρονο

23.10.2021 | 00:13

Euroleague: Η ανασκόπηση της 5ης αγωνιστικής

Euroleague: Η ανασκόπηση της 5ης αγωνιστικής. Η Μπαρτσελόνα έκανε το 5/5 και παραμένει πρώτη. Η ΤΣΣΚΑ επικράτησε στο ντέρμπι με τον Ολυμπιακό.

22.10.2021 | 23:59

Συνέτριψε τη Ζενίτ η Μπαρτσελόνα

Η Μπαρτσελόνα έκανε ό,τι ήθελε απέναντι στη Ζενίτ από το δεύτερο δεκάλεπτο κι έπειτα, με αποτέλεσμα την ξεκούραστη νίκη (84-58) στο Palau Blaugrana για την 5η αγωνιστική της EuroLeague.

22.10.2021 | 23:45