ΟΦΗ-ΑΕΚ: Η κριτική των 15 κιτρινόμαυρων

Βασίλης Μπαλατσός

|  20.09.2021 | 07:46

Η ΑΕΚ έπεσε σε… μπλόκο στο Ηράκλειο από την διαιτησία και το VAR, αλλά έκανε και κακή διαχείριση στα τελευταία λεπτά του ματς και από θρίαμβο κατέληξε σε ισοπαλία. Η κριτική των 15 ποδοσφαιριστών που έπαιξαν στο ματς με τον ΟΦΗ: Τσίτσαν Στάνκοβιτς: Φέρει ευθύνη ο τερματοφύλακας τουλάχιστον στα δυο από τα τρια γκολ που δέχθηκε η […]

Τσίτσαν Στάνκοβιτς: Φέρει ευθύνη ο τερματοφύλακας τουλάχιστον στα δυο από τα τρια γκολ που δέχθηκε η ΑΕΚ. Στο δεύτερο γκολ του ΟΦΗ, έχει αντίδραση σε εντελώς διαφορετικό χρόνο και πορεία με την μπάλα. Και στο τρίτο γκολ, χάνει εντελώς την φάση.

Κλεμάν Μισελέν: Στο μεγαλύτερο διάστημα του παιχνιδιού ήταν καλός. Με εξαίρεση μια φάση στο πρώτο ημίχρονο, δεν είχε κανένα πρόβλημα ανασταλτικά, ενώ και επιθετικά έκανε ανεβάσματα και προσπάθησε να βοηθήσει την επιθετική λειτουργία. Στο τελευταίο τέταρτο του ματς όμως, είχε πολύ κακή διαχείριση όλων των φάσεων που είχε εμπλοκή.

Διαβάστε περισσότερα στο Enwsi.gr

Ο Λαρίν «έβαψε ασπρόμαυρο» το ντέρμπι στη Τουρκία [vds]

Χάρη στα δύο γκολ του Καναδού η Μπεσίκτας επικράτησε εντός έδρας με 2-1 της Γαλατάσαραϊ στο μεγάλο ντέρμπι της Τουρκίας.

26.10.2021 | 00:43

Πρεμιέρα στη Βιένη για τον Στέφανο Τσιτσιπά

Το μεσημέρι της Τρίτης γύρω στις 16:30 θα αγωνιστεί ο Στέφανος Τσιτσιπάς κόντρα στον Γκριγκόρ Ντιμιτρόφ για τον πρώτο γύρο του τουρνουά της Βιέννης.

26.10.2021 | 00:06

Μπαρτζώκας: «Οι ομάδες δεν μπορούν να παίζουν στα κόκκινα για 40 λεπτά»

.Ολυμπιακός - Μπαρτζώκας: «Όχι δικαιολογία η κούραση». Ο προπονητής των «ερυθρόλευκων» αναφέρθηκε στο ματς με τους Γερμανούς και την κόπωση.

newsroom

25.10.2021 | 23:59

«Μόνο νίκη με το κόσμο στο πλευρό μας»

Η Άλμπα Βερολίνου είναι μια δύσκολη αντίπαλος, ωστόσο, όπως τόνισε ο Μιχάλης Λούντζης, ο κόσμος του Ολυμπιακού θα είναι καθοριστικός.

25.10.2021 | 23:50