Ντίνος Μήτογλου: Συμμετέχει στο νέο βίντεο κλιπ του Khay Be και του Light [vid]

Ντίνος Μήτογλου: Συμμετέχει στο νέο βίντεο κλιπ του Khay Be και του Light. Καθυστέρησε να βγει λόγω του θανάτου του Mad Clip.

Ο  Έλληνας διεθνής άσος της Αρμάνι Μιλάνο και πρώην του Παναθηναϊκού, Ντίνος Μήτογλου «παίζει μπάλα» και εκτός παρκέ, καθώς εμφανίζεται στο νέο βίντεο κλιπ του Khay Be και του Light.

Ντίνος Μήτογλου: Η αναφορά στον μπασκετμπολίστα και ο Mad Clip

Το τραγούδι έχει τον τίτλο  «Ποσοστά», ενώ γίνεται αναφορά και στον ίδιο τον μπασκετμπολίστα. «Συμβόλαια κλείνω, ποσοστά δεν δίνω, νιώθω σαν τον Ντίνο…», τονίζεται. Το βίντεο κλιπ κυκλοφόρησε στις 27 Σεπτεμβρίου) και όχι νωρίτερα όπως ήταν αρχικά προγραμματισμένο λόγω του θανάτου του Mad Clip.

Η Οσασούνα έχασε την ευκαιρία να πιάσει κορυφή [vid]

Οσασούνα - Γρανάδα 1-1: Χαμένη ευκαιρία. Η ομάδα της Παμπλόνα έμεινε με δέκα παίκτες και τελικά απώλεσε τη νίκη στο 90ό λεπτό.

23.10.2021 | 00:40

Μεγάλες νίκες για Τορίνο και Σαμπντόρια [vds]

Η Τορίνο πήρε την πρώτη της νίκη μετά από τέσσερις αγωνιστικές, ενώ χωρίς να αγχωθεί στο παραμικρό και εξασφαλίζοντας το τρίποντο από το πρώτο ημίχρονο

23.10.2021 | 00:13

Euroleague: Η ανασκόπηση της 5ης αγωνιστικής

Euroleague: Η ανασκόπηση της 5ης αγωνιστικής. Η Μπαρτσελόνα έκανε το 5/5 και παραμένει πρώτη. Η ΤΣΣΚΑ επικράτησε στο ντέρμπι με τον Ολυμπιακό.

22.10.2021 | 23:59

Συνέτριψε τη Ζενίτ η Μπαρτσελόνα

Η Μπαρτσελόνα έκανε ό,τι ήθελε απέναντι στη Ζενίτ από το δεύτερο δεκάλεπτο κι έπειτα, με αποτέλεσμα την ξεκούραστη νίκη (84-58) στο Palau Blaugrana για την 5η αγωνιστική της EuroLeague.

22.10.2021 | 23:45