Μύγας: «Το παιχνίδι κρίθηκε στο πάθος που δείξαμε» [vid]

Δημήτρης Κρούσκος

|  17.09.2021 | 21:27

Μία σπουδαία νίκη πέτυχε ο Ιωνικός με 1-0 επί του Άρη για την 2η αγωνιστική του ελληνικού πρωταθλήματος. Ο Γιώργος Μύγας στις δηλώσεις του μετά το τέλος του ματς εξέφρασε τη χαρά του για το αποτέλεσμα του αγώνα, τονίζοντας ότι το παιχνίδι κρίθηκε στο πάθος που έδειξε εκείνος και οι συμπαίκτες του. Πιο συγκεκριμένα, ανέφερε: […]

Μία σπουδαία νίκη πέτυχε ο Ιωνικός με 1-0 επί του Άρη για την 2η αγωνιστική του ελληνικού πρωταθλήματος.

Ο Γιώργος Μύγας στις δηλώσεις του μετά το τέλος του ματς εξέφρασε τη χαρά του για το αποτέλεσμα του αγώνα, τονίζοντας ότι το παιχνίδι κρίθηκε στο πάθος που έδειξε εκείνος και οι συμπαίκτες του.

Πιο συγκεκριμένα, ανέφερε:

«Είναι μια πολύ σημαντική νίκη για εμάς μπροστά στον κόσμο μας. Ελπίζουμε να συνεχίσουμε έτσι και να τα πάμε καλά στο πρωτάθλημα. Το παιχνίδι πιστεύω ότι κρίθηκε στο πάθος που δείξαμε, είχαμε τα πάντα, ένταση, θέληση, κάναμε ότι μας είπε ο προπονητής μας».

Επεισοδιακό φινάλε [vid]

Σεντ Ετιέν - Ανζέ 2-2: Επεισοδιακό φινάλε. Τα επεισόδια στην αρχή και το γκολ των «στεφανουά» στις καθυστερήσεις έκρινε το ματς του «Ζοφρουά Γκισάρ».

23.10.2021 | 00:59

«Ανέπνευσε βαθμολογικά» με τριάρα η Άρσεναλ [vds]

Η Άρσεναλ επικράτησε 3-1 της Άστον Βίλα στην 9η αγωνιστική της Premier League και επέστρεψε στις νίκες, έπειτα από δύο συνεχόμενες ισοπαλίες.

23.10.2021 | 00:23

Μεγάλες νίκες για Τορίνο και Σαμπντόρια [vds]

Η Τορίνο πήρε την πρώτη της νίκη μετά από τέσσερις αγωνιστικές, ενώ χωρίς να αγχωθεί στο παραμικρό και εξασφαλίζοντας το τρίποντο από το πρώτο ημίχρονο

23.10.2021 | 00:13

Euroleague: Η ανασκόπηση της 5ης αγωνιστικής

Euroleague: Η ανασκόπηση της 5ης αγωνιστικής. Η Μπαρτσελόνα έκανε το 5/5 και παραμένει πρώτη. Η ΤΣΣΚΑ επικράτησε στο ντέρμπι με τον Ολυμπιακό.

22.10.2021 | 23:59