Μιλουτίνοφ – ΤΣΣΚΑ: Σοκαριστικός τραυματισμός για τον Σέρβο [vds]

Όσκαρ ατυχίας για τον Νίκολα Μιλουτίνοβ, που αποχώρησε υποβασταζόμενος στο δεύτερο λεπτό του αγώνα Αρμάνι Μιλάνο - ΤΣΣΚΑ Μόσχας.

Ο Νίκολα Μιλουτίνοφ τραυματίστηκε στο αριστερό του γόνατο μόλις στο 2ο λεπτό του αγώνα της ΤΣΣΚΑ Μόσχας με την Αρμάνι Μιλάνο και έφυγε υποβασταζόμενος για τα αποδυτήρια.

Ο Σέρβος είχε ταλαιπωρηθεί την περασμένη χρονιά από έναν σοβαρό τραυματισμό στον ώμο, με τον Δημήτρη Ιτούδη να αγωνιά και να περιμένει την διάγνωση για το πρόβλημα του σπουδαίου αθλητή. Ο Μιλουτίνοβ δεν πρόλαβε να γράψει κάτι στη στατιστική του, πέρα από ένα κερδισμένο φάουλ.

Επεισοδιακό φινάλε [vid]

Σεντ Ετιέν - Ανζέ 2-2: Επεισοδιακό φινάλε. Τα επεισόδια στην αρχή και το γκολ των «στεφανουά» στις καθυστερήσεις έκρινε το ματς του «Ζοφρουά Γκισάρ».

23.10.2021 | 00:59

«Ανέπνευσε βαθμολογικά» με τριάρα η Άρσεναλ [vds]

Η Άρσεναλ επικράτησε 3-1 της Άστον Βίλα στην 9η αγωνιστική της Premier League και επέστρεψε στις νίκες, έπειτα από δύο συνεχόμενες ισοπαλίες.

23.10.2021 | 00:23

Μεγάλες νίκες για Τορίνο και Σαμπντόρια [vds]

Η Τορίνο πήρε την πρώτη της νίκη μετά από τέσσερις αγωνιστικές, ενώ χωρίς να αγχωθεί στο παραμικρό και εξασφαλίζοντας το τρίποντο από το πρώτο ημίχρονο

23.10.2021 | 00:13

Euroleague: Η ανασκόπηση της 5ης αγωνιστικής

Euroleague: Η ανασκόπηση της 5ης αγωνιστικής. Η Μπαρτσελόνα έκανε το 5/5 και παραμένει πρώτη. Η ΤΣΣΚΑ επικράτησε στο ντέρμπι με τον Ολυμπιακό.

22.10.2021 | 23:59