Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ: Ενστικτωδώς ο Ντε Χέα σε κόρνερ [vid]

|  29.09.2021 | 22:44

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ: Ενστικτωδώς ο Ντε Χέα σε κόρνερ. Φανταστική απόκρουση από τον Ισπανό διεθνή.

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και Βιγιαρεάλ αναμετρώνται σε ένα ματς όπου ο Κριστιάνο Ρονάλντο έσπασε ακόμη ένα ρεκόρ, καταγράφοντας τις περισσότερες συμμετοχές στο Champions League. Την ίδια ώρα, ο Νταβίντ Ντε Χέα με μία τρομερή απόκρουση στο 17ο λεπτό σε κεφαλιά του Αλκάθερ κράτησε το μηδέν για την ομάδα του.

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ: Η τρομερή απόκρουση του Ντε Χέα

Η Οσασούνα έχασε την ευκαιρία να πιάσει κορυφή [vid]

Οσασούνα - Γρανάδα 1-1: Χαμένη ευκαιρία. Η ομάδα της Παμπλόνα έμεινε με δέκα παίκτες και τελικά απώλεσε τη νίκη στο 90ό λεπτό.

23.10.2021 | 00:40

Μεγάλες νίκες για Τορίνο και Σαμπντόρια [vds]

Η Τορίνο πήρε την πρώτη της νίκη μετά από τέσσερις αγωνιστικές, ενώ χωρίς να αγχωθεί στο παραμικρό και εξασφαλίζοντας το τρίποντο από το πρώτο ημίχρονο

23.10.2021 | 00:13

Euroleague: Η ανασκόπηση της 5ης αγωνιστικής

Euroleague: Η ανασκόπηση της 5ης αγωνιστικής. Η Μπαρτσελόνα έκανε το 5/5 και παραμένει πρώτη. Η ΤΣΣΚΑ επικράτησε στο ντέρμπι με τον Ολυμπιακό.

22.10.2021 | 23:59

Συνέτριψε τη Ζενίτ η Μπαρτσελόνα

Η Μπαρτσελόνα έκανε ό,τι ήθελε απέναντι στη Ζενίτ από το δεύτερο δεκάλεπτο κι έπειτα, με αποτέλεσμα την ξεκούραστη νίκη (84-58) στο Palau Blaugrana για την 5η αγωνιστική της EuroLeague.

22.10.2021 | 23:45