Λέγκια Βαρσοβίας: Έφυγε με το «διπλό» στις καθυστερήσεις [vid]

|  15.09.2021 | 19:45

Τεράστια νίκη για τη Λέγκια Βαρσοβίας, η οποία πήρε το διπλό στην έδρα της Σπαρτάκ Μόσχας στις καθυστερήσεις του αγώνα. Με αυτόν τον τρόπο, άρχισε… με το δεξί τις υποχρεώσεις της στο Europa League. Το ματς Οι γηπεδούχοι ήταν καλύτεροι στο μεγαλύτερο μέρος του παιχνιδιού, έχοντας, μάλιστα και δοκάρι στο 67΄ με τον Ζινγκό. Ωστόσο, […]

Τεράστια νίκη για τη Λέγκια Βαρσοβίας, η οποία πήρε το διπλό στην έδρα της Σπαρτάκ Μόσχας στις καθυστερήσεις του αγώνα. Με αυτόν τον τρόπο, άρχισε… με το δεξί τις υποχρεώσεις της στο Europa League.

Το ματς

Οι γηπεδούχοι ήταν καλύτεροι στο μεγαλύτερο μέρος του παιχνιδιού, έχοντας, μάλιστα και δοκάρι στο 67΄ με τον Ζινγκό. Ωστόσο, η Λέγκια χτύπησε την τελευταία στιγμή. Ύστερα από υπέροχο ξεδίπλωμα αντεπίθεσης, η μπάλα έφτασε στον Καστάρι, ο οποίος με κοντινή προβολή τελείωσε ιδανικά τη φάση.

Δείτε το γκολ

Photo Credits: UEFA Europa League Twitter

La Liga: Μεγάλο «διπλό» για την Σεβίλλη!

La Liga: Η Σεβίλλη πέρασε νικηφόρα με 1-0 από την έδρα της Θέλτα, πιάνοντας την Ρεάλ Μαδρίτης στην 3η θέση του βαθμολογικού πίνακα.

Δημήτρης Κρούσκος

17.10.2021 | 19:18

Βρήκε δίχτυα και πάλι ο Δημήτρης Λημνιός με τη Τβέντε

Το δεύτερο τέρμα του με τη φανέλα της Τβέντε πέτυχε ο Δημήτρης Λημνιός στην εντός έδρας αναμέτρηση με την Βίλεμ

17.10.2021 | 19:15

Πρωταθλητής ο ΑΝΟ Μεταμόρφωσης στην Καλλιτεχνική Κολύμβηση [pic]

Καλλιτεχνική Κολύμβηση: Πρωταθλητής ο ΑΝΟ Μεταμόρφωσης στο πρωτάθλημα Καλλιτεχνικής Κολύμβησης ΟΠΕΝ. Χρυσό μετάλλιο η Αλζιγκούζη.

17.10.2021 | 19:09

Μπαρτζώκας: «Να κρατήσουμε χαμηλό προφίλ και να μεγαλώσουμε σαν ομάδα» [vid]

Μπαρτζώκας: Προσγειωμένος ο προπονητής του Ολυμπιακού παρά τα πολύ θετικά αποτελέσματα στο ξεκίνημα της σεζόν σε Ελλάδα και Euroleague.

17.10.2021 | 19:08