Καλλιτεχνική κολύμβηση: Το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κορασίδων Β στο ΟΑΚΑ

|  23.09.2021 | 11:19

Καλλιτεχνική κολύμβηση: Το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κορασίδων Β στο ΟΑΚΑ. Το αναλυτικό πρόγραμμα των αγώνων.

Στο ΟΑΚΑ διεξάγεται το ερχόμενο τριήμερο (24-26/9) το Πανελλήνιο πρωτάθλημα Καλλιτεχνικής κολύμβησης στην Κατηγορία Κορασίδων Β’, περιόδου 2020-21, με τη συμμετοχή 178 αθλητριών συνολικά από 19 σωματεία.

15.00 Αγωνιστικές 4άδες

Οι αγώνες του πρωταθλήματος θα μεταδοθούν απευθείας από το Κανάλι της ΚΟΕ (KOE TV).

Αναλυτικά όλες οι πληροφορίες για τους αγώνες, ΕΔΩ

Επεισοδιακό φινάλε [vid]

Σεντ Ετιέν - Ανζέ 2-2: Επεισοδιακό φινάλε. Τα επεισόδια στην αρχή και το γκολ των «στεφανουά» στις καθυστερήσεις έκρινε το ματς του «Ζοφρουά Γκισάρ».

23.10.2021 | 00:59

«Ανέπνευσε βαθμολογικά» με τριάρα η Άρσεναλ [vds]

Η Άρσεναλ επικράτησε 3-1 της Άστον Βίλα στην 9η αγωνιστική της Premier League και επέστρεψε στις νίκες, έπειτα από δύο συνεχόμενες ισοπαλίες.

23.10.2021 | 00:23

Μεγάλες νίκες για Τορίνο και Σαμπντόρια [vds]

Η Τορίνο πήρε την πρώτη της νίκη μετά από τέσσερις αγωνιστικές, ενώ χωρίς να αγχωθεί στο παραμικρό και εξασφαλίζοντας το τρίποντο από το πρώτο ημίχρονο

23.10.2021 | 00:13

Euroleague: Η ανασκόπηση της 5ης αγωνιστικής

Euroleague: Η ανασκόπηση της 5ης αγωνιστικής. Η Μπαρτσελόνα έκανε το 5/5 και παραμένει πρώτη. Η ΤΣΣΚΑ επικράτησε στο ντέρμπι με τον Ολυμπιακό.

22.10.2021 | 23:59