Αθλητικές Μεταδόσεις Σήμερα 26/9: Το πρόγραμμα της Κυριακής

Αθλητικές Μεταδόσεις Σήμερα 26/9: Το πρόγραμμα της Κυριακής

 Γιάννης Νιαστίτης

  |  26.09.2021 | 07:20

Το σημερινό πρόγραμμα περιλαμβάνει ποδόσφαιρο, τένις, μπάσκετ, μηχανοκίνητο αθλητισμό, ποδηλασία και τοξοβολία.

Γεμάτη δράση είναι η Κυριακή 26/9. Από άποψη ελληνικού ενδιαφέροντος στις τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας ξεχωρίζουν οι αγώνες της 3ης αγωνιστικής της Super League Interwetten, ο τελικός του Super Cup Μπάσκετ ανάμεσα σε Παναθηναϊκό και Προμηθέα Πάτρας, αλλά και ο μεγάλος τελικός της Μαρίας Σάκκαρη απέναντι στην Ανέτ Κονταβέιτ για το Ostrava Open.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της ημέρας

09:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 3 2021
Σότσι, Ρωσία – 3ος αγώνας

11:15 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 2 2021
Σότσι, Ρωσία – 3ος αγώνας
11:20
Eurosport 1
Γύρος της Φλάνδρας
Ποδηλασία
11:30
COSMOTE SPORT 8 HD
ATP 250 2021
Astana Open
13:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Ρεάλ Μπέτις – Μανρέσα
ACB Liga Endesa 2021-22
13:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Γιουβέντους – Σαμπντόρια
Serie A 2021-22
14:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Ντιναμό Μόσχας – Ρουμπίν Καζάν
Ρωσικό Πρωτάθλημα 2021-22
14:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Σεντ Μίρεν – Αμπερντίν
cinch Scottish Premiership 2021-22
14:00
Novasports 5HD
Μπορντό – Ρεν
Ligue 1
14:00
Eurosport 2
Motocross Εθνών
Μηχανοκίνητα
14:30
Novasports 4HD
Ουνιόν Σ. Ζιλουάζ – Αντβέρπ
Βελγικό πρωτάθλημα
14:30
Novasports 3HD
Ντιναμό Δρέσδης – Βέρντερ Βρέμης
Bundesliga 2
14:55
ΕΡΤ2
Formula 1 2021 – Grand Prix Ρωσίας
Αγώνας
15:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 2021 – Grand Prix Ρωσίας
Αγώνας
15:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Μαγδεβούργο – Λειψία
Liqui Moly Bundesliga 2021-22
15:00
Novasports 1HD
Μαγιόρκα – Οσασούνα
La Liga
15:30
Eurosport 2
Motocross Εθνών
Μηχανοκίνητα

15:30

Μαρία Σάκκαρη – Ανέτ Κονταβέιτ

COSMOTE SPORT 9 HD

16:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ουντινέζε – Φιορεντίνα
Serie A 2021-22
16:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Σασουόλο – Σαλερνιτάνα
Serie A 2021-22
16:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Έμπολι – Μπολόνια
Serie A 2021-22
16:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Σαουθάμπτον – Γουλβς
Πρέμιερ Λιγκ 2021-22
16:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Παναθηναϊκός – Βόλος ΝΠΣ
Super League Interwetten 2021-22
16:00
Novasports Prime
Αστέρας Τρίπολης – Ολυμπιακός
Super League Interwetten
16:30
ΕΡΤ3
Α1 Super Cup
Μικρός τελικός
16:30
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 2021
Moselle Open
16:30
Novasports 3HD
Μπόχουμ – Στουτγάρδη
Bundesliga
17:00
Eurosport 2
Motocross Εθνών
Μηχανοκίνητα
17:15
Novasports 1HD
Μπαρτσελόνα – Λεβάντε
La Liga
18:00
Novasports 2HD
Κλερμόν – Μονακό
Ligue 1
18:15
COSMOTE SPORT 1 HD
ΠΑΣ Λαμία – Παναιτωλικός
Super League Interwetten 2021-22
18:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Άρσεναλ – Τότεναμ
Πρέμιερ Λιγκ 2021-22
18:30
Eurosport 2
Superbike Ισπανία
Μηχανοκίνητα
18:30
Novasports 3HD
Φράιμπουργκ – Αουγκσμπουργκ
Bundesliga
19:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Κρασνοντάρ – Σότσι
Ρωσικό Πρωτάθλημα 2021-22
19:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Λάτσιο – Ρόμα
Serie A 2021-22
19:00
Eurosport 1
Laver Cup
Τένις
19:30
Novasports Start
Ράγιο Βαγιεκάνο – Κάδιθ
La LigaΚ
19:30
Novasports 1HD
Ρεάλ Σοθιεδάδ – Ελτσε
La Liga
20:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Σάντα Κλάρα – Μπράγκα
Liga Portugal BWIN 2021-22
20:15
COSMOTE SPORT 7 HD
Νταρουσάφακα – Φενέρμπαχτσε
Τουρκικό Πρωτάθλημα 2021-22
20:30
Novasports Prime
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
Super League Interwetten
21:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Ομπραντόιρο
ACB Liga Endesa 2021-22
21:00
ΕΡΤ3
Α1 Super Cup
Τελικός
21:00
Eurosport 1
Laver Cup
Τένις
21:30
Novasports Start
Τερνάνα – ΣΠΑΛ
Serie B
21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Νάπολι – Κάλιαρι
Serie A 2021-22
21:45
Novasports 5HD
Τρέντο – Βίρτους Μπολόνια
Lega Basket Serie A
21:45
Novasports 2HD
Μαρσέιγ – Λανς
Ligue 1
COSMOTE SPORT 9 HD
Σιάτλ Στορμ – Φοίνιξ Μέρκιουρι
WNBA 2021 Playoffs
22:00
Eurosport 2
Ολυμπιακό Τόξο
Τοξοβολία
22:00
Novasports 1HD
Ρεάλ Μπέτις – Χετάφε
La Liga
23:00
Eurosport 1
Laver Cup