Αθλητικές Μεταδόσεις Σήμερα 24/9: Το πρόγραμμα της Παρασκευής

Αθλητικές Μεταδόσεις Σήμερα 24/9: Το πρόγραμμα της Παρασκευής

 Βασίλης Μπαλατσός

  |  24.09.2021 | 07:30

Αθλητικές Μεταδόσεις Σήμερα 24/9: Το «μενού» συμπεριλαμβάνει τένις, ποδηλασία, μπάσκετ, ποδόσφαιρο και μηχανοκίνητο αθλητισμό

Ελληνικό ενδιαφέρον περιλαμβάνει το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της Παρασκευής, 24 Σεπτεμβρίου. Στις 15:00 η Mαρία Σάκκαρη θα αντιμετωπίσει την Τερέζα Μαρντίντσοβα  στο πλαίσιο των προημιτελικών του Ostrava Open. Η κορυφαία Ελληνίδα τενίστρια προκρίθηκε στους «8» της διοργάνωσης επικρατώντας της  Γέλενα Οσταπένκο.

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.:

  • 11:20 COSMOTE SPORT 5 HD
    Formula 1 2021 – Grand Prix Ρωσίας Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1
  • 11:30 ΕΡΤ Sports 2
    Formula 1 Γκραν Πρι Σότσι, πρώτες ελεύθερες δοκιμές Μηχανοκίνητα
  • 14:20 Eurosport 1
    Γύρος της Φλάνδρας Ποδηλασία
  • 14:50 COSMOTE SPORT 5 HD
    Formula 1 2021 – Grand Prix Ρωσίας Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2
  • 15:00 COSMOTE SPORT 8 HD
    Mαρία Σάκκαρη-Τερέζα Μαρντίντσοβα  Ostrava Open Τένις
  • 15:00 ΕΡΤ Sports  Formula 1
    Γκραν Πρι Σότσι, δεύτερες ελεύθερες δοκιμές Μηχανοκίνητα
  • 17:00 COSMOTE SPORT 8 HD
    2021 MotoGP Championship Global Series Μισάνο – 3ος Γύρος
  • 17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
    ATP 250 2021 Moselle Open Τένις
  • 19:00 COSMOTE SPORT 6 HD
    ATP 250 2021 Moselle Open Τένις
  • 19:30 Novasports 3HD
    Χάιντενχαϊμ – Ντάρμσταντ Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο
  • 20:00 Eurosport 1
    Laver Cup Τένις
  • 21:00 COSMOTE SPORT 7 HD
    Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Μαρίτιμο Liga Portugal Ποδόσφαιρο
  • 21:00 COSMOTE SPORT 6 HD
    ATP 250 2021 Moselle Open Τένις
  • 21:30 Novasports Prime
    Γκρόιτερ Φιρτ – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga Ποδόσφαιρο
  • 21:45 Novasports 5HD
    Κλαμπ Μπριζ – Λέουβεν Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
  • 22:00 Eurosport 1
    Laver Cup Τένις
  • 22:00 Novasports 2HD
    Γουέστ Μπρομ – ΚΠΡ EFL Championship Ποδόσφαιρο
  • 22:00 Novasports 1HD
    Φουενλαμπράδα – Καρταχένα Β’ Ισπανίας Ποδόσφαιρο
  • 22:30 COSMOTE SPORT 4 HD
    Ανδόρα – Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa Μπάσκετ
  • 23:15 COSMOTE SPORT 8 HD
    Ζιλ Βιθέντε – Πόρτο Liga Portugal Ποδόσφαιρο