Άρης: Βαρύ πρόστιμο από τον Καρυπίδη
Ετικέτες: ,

newsroom

|  17.09.2021 | 22:48

Βαρύ είναι το κλίμα στις τάξεις του Άρη μετά την ήττα με 1-0 από τον Ιωνικό. Ο Θόδωρος Καρυπίδης ήταν έξαλλος τόσο από την ήττα της ομάδας του, όσο και από την εικόνα των ποδοσφαιριστών του στο συγκεκριμένο παιχνίδι, επιβάλλοντας «τσουχτερό» πρόστιμο σε όλο το ποδοσφαιρικό τιμ. Ο πρόεδρος της ΠΑΕ Άρης δεν έχει μείνει […]

Βαρύ είναι το κλίμα στις τάξεις του Άρη μετά την ήττα με 1-0 από τον Ιωνικό.

Ο Θόδωρος Καρυπίδης ήταν έξαλλος τόσο από την ήττα της ομάδας του, όσο και από την εικόνα των ποδοσφαιριστών του στο συγκεκριμένο παιχνίδι, επιβάλλοντας «τσουχτερό» πρόστιμο σε όλο το ποδοσφαιρικό τιμ.

Ο πρόεδρος της ΠΑΕ Άρης δεν έχει μείνει καθόλου ικανοποιημένος από την ομάδα του τη φετινή σεζόν, η οποία δεν έχει καταφέρει να φτάσει ακόμη σε νίκη μετά από τις πρώτες 2 αγωνιστικές στο ελληνικό πρωτάθλημα.

Μάλιστα, δεν αποκλείεται να υπάρξουν και εξελίξεις στην ομάδα, με τον Καρυπίδη να δείχνει διατεθειμένος να προχωρήσει σε ενέργειες, ώστε να αντιστρέψει το κλίμα στην ομάδα.

Η Οσασούνα έχασε την ευκαιρία να πιάσει κορυφή [vid]

Οσασούνα - Γρανάδα 1-1: Χαμένη ευκαιρία. Η ομάδα της Παμπλόνα έμεινε με δέκα παίκτες και τελικά απώλεσε τη νίκη στο 90ό λεπτό.

23.10.2021 | 00:40

Μεγάλες νίκες για Τορίνο και Σαμπντόρια [vds]

Η Τορίνο πήρε την πρώτη της νίκη μετά από τέσσερις αγωνιστικές, ενώ χωρίς να αγχωθεί στο παραμικρό και εξασφαλίζοντας το τρίποντο από το πρώτο ημίχρονο

23.10.2021 | 00:13

Euroleague: Η ανασκόπηση της 5ης αγωνιστικής

Euroleague: Η ανασκόπηση της 5ης αγωνιστικής. Η Μπαρτσελόνα έκανε το 5/5 και παραμένει πρώτη. Η ΤΣΣΚΑ επικράτησε στο ντέρμπι με τον Ολυμπιακό.

22.10.2021 | 23:59

Συνέτριψε τη Ζενίτ η Μπαρτσελόνα

Η Μπαρτσελόνα έκανε ό,τι ήθελε απέναντι στη Ζενίτ από το δεύτερο δεκάλεπτο κι έπειτα, με αποτέλεσμα την ξεκούραστη νίκη (84-58) στο Palau Blaugrana για την 5η αγωνιστική της EuroLeague.

22.10.2021 | 23:45