ΑΕΚ – Ποδόσφαιρο: Ο Μιλόγεβιτς πρέπει να πάρει μία κανονική ευκαιρία

newsroom

|  28.09.2021 | 11:44

Ο Σταμάτης Βούλγαρης κάνει συγκρίσεις με την πρώτη εποχή των Μαρτίνς και Λουτσέσκου, τη χρονιά του τίτλου και μιλάει για το τέλος της αισχρής προπαγάνδας!

Η αλήθεια είναι ότι το πρώτο δείγμα του Βλάνταν Μιλόγεβιτς δεν είναι καθόλου ικανοποιητικό. Ο αποκλεισμός από τη Βελέζ, η ισοπαλία με τα τρία γκολ παθητικό στα τελευταία λεπτά του αγώνα με τον ΟΦΗ καθώς και η ήττα στην Τούμπα έχουν βάλει στον τοίχο τον Σέρβο τεχνικό. Από το βράδυ της Κυριακής όλοι έχουμε νευριάσει με όσα έκανε ή για να ακριβολογούμε όσα δεν έκανε ο Μιλόγεβιτς στη Θεσσαλονίκη. Όμως όσο και αν «πονάει» η ήττα οφείλουμε να δούμε την κατάσταση ψύχραιμα.

Ο Μιλόγεβιτς πιθανότατα υπερεκτίμησε τις δυνατότητες που έχει η ομάδα του τη συγκεκριμένη εποχή και πήγε να παίξει στην Τούμπα, έτσι όπως θα έπαιζε με τη Λαμία. Έκανε λάθος. Τεράστιο. Όμως κανένας από τους παίκτες ή ένας – δύο μόνο, δικαιολόγησαν την παρουσία τους στον αγωνιστικό χώρο και έπαιξαν όπως έπρεπε.

Διαβάστε περισσότερα στο enwsi.gr

Επεισοδιακό φινάλε [vid]

Σεντ Ετιέν - Ανζέ 2-2: Επεισοδιακό φινάλε. Τα επεισόδια στην αρχή και το γκολ των «στεφανουά» στις καθυστερήσεις έκρινε το ματς του «Ζοφρουά Γκισάρ».

23.10.2021 | 00:59

«Ανέπνευσε βαθμολογικά» με τριάρα η Άρσεναλ [vds]

Η Άρσεναλ επικράτησε 3-1 της Άστον Βίλα στην 9η αγωνιστική της Premier League και επέστρεψε στις νίκες, έπειτα από δύο συνεχόμενες ισοπαλίες.

23.10.2021 | 00:23

Μεγάλες νίκες για Τορίνο και Σαμπντόρια [vds]

Η Τορίνο πήρε την πρώτη της νίκη μετά από τέσσερις αγωνιστικές, ενώ χωρίς να αγχωθεί στο παραμικρό και εξασφαλίζοντας το τρίποντο από το πρώτο ημίχρονο

23.10.2021 | 00:13

Euroleague: Η ανασκόπηση της 5ης αγωνιστικής

Euroleague: Η ανασκόπηση της 5ης αγωνιστικής. Η Μπαρτσελόνα έκανε το 5/5 και παραμένει πρώτη. Η ΤΣΣΚΑ επικράτησε στο ντέρμπι με τον Ολυμπιακό.

22.10.2021 | 23:59