ΑΕΚ – Ποδόσφαιρο: Η «Ένωση» πρέπει να απαντήσει με «πόλεμο» στην αλητεία [vid]
Ετικέτες:

newsroom

|  20.09.2021 | 11:56

Ενδεχομένως, κάποιοι να έπεσαν από τα σύννεφα. Να πίστευαν πως έπειτα από τη νίκη στην πρεμιέρα και την εκθαμβωτική εμφάνιση της ΑΕΚ στην Κρήτη, έχει τελειώσει το πρωτάθλημα και όλα έχουν πάρει το δρόμο τους. Το χειρότερο είναι πως αυτό φαίνεται να ισχύει και για κάποιους εντός της ομάδας. Καλό είναι από μια μεριά που […]

Ενδεχομένως, κάποιοι να έπεσαν από τα σύννεφα. Να πίστευαν πως έπειτα από τη νίκη στην πρεμιέρα και την εκθαμβωτική εμφάνιση της ΑΕΚ στην Κρήτη, έχει τελειώσει το πρωτάθλημα και όλα έχουν πάρει το δρόμο τους. Το χειρότερο είναι πως αυτό φαίνεται να ισχύει και για κάποιους εντός της ομάδας. Καλό είναι από μια μεριά που έπεσε το πιστόλι νωρίς, για να ξυπνήσουν άπαντες και να καταλάβουν πως πρέπει να ετοιμαστούν για «πόλεμο».

Διαβάστε περισσότερα στο Enwsi.gr

Επεισοδιακό φινάλε [vid]

Σεντ Ετιέν - Ανζέ 2-2: Επεισοδιακό φινάλε. Τα επεισόδια στην αρχή και το γκολ των «στεφανουά» στις καθυστερήσεις έκρινε το ματς του «Ζοφρουά Γκισάρ».

23.10.2021 | 00:59

«Ανέπνευσε βαθμολογικά» με τριάρα η Άρσεναλ [vds]

Η Άρσεναλ επικράτησε 3-1 της Άστον Βίλα στην 9η αγωνιστική της Premier League και επέστρεψε στις νίκες, έπειτα από δύο συνεχόμενες ισοπαλίες.

23.10.2021 | 00:23

Μεγάλες νίκες για Τορίνο και Σαμπντόρια [vds]

Η Τορίνο πήρε την πρώτη της νίκη μετά από τέσσερις αγωνιστικές, ενώ χωρίς να αγχωθεί στο παραμικρό και εξασφαλίζοντας το τρίποντο από το πρώτο ημίχρονο

23.10.2021 | 00:13

Euroleague: Η ανασκόπηση της 5ης αγωνιστικής

Euroleague: Η ανασκόπηση της 5ης αγωνιστικής. Η Μπαρτσελόνα έκανε το 5/5 και παραμένει πρώτη. Η ΤΣΣΚΑ επικράτησε στο ντέρμπι με τον Ολυμπιακό.

22.10.2021 | 23:59