ΑΕΚ-Λαμία 1-0: Τι δήλωσαν οι δύο προπονητές

Αγγελική Βύζικα

|  23.09.2021 | 00:03

Ο Βλάνταν Μιλόγεβιτς θεώρησε δίκαιη τη νίκη της ΑΕΚ επί της Λαμίας για την 3η αγωνιστική της Super League, όπως δήλωσε στην COSMOTE TV αμέσως μετά τη λήξη του αγώνα. Τι δήλωσε ο Μιλόγεβιτς: «Αξίζαμε τη νίκη. Θέλω να δώσω συγχαρητήρια στους παίκτες, γιατί πιστεύανε από το πρώτο λεπτό. Στο πρώτο ημίχρονο δημιουργήσαμε πολλές απλές […]

Ο Βλάνταν Μιλόγεβιτς θεώρησε δίκαιη τη νίκη της ΑΕΚ επί της Λαμίας για την 3η αγωνιστική της Super League, όπως δήλωσε στην COSMOTE TV αμέσως μετά τη λήξη του αγώνα.

Τι δήλωσε ο Μιλόγεβιτς: «Αξίζαμε τη νίκη. Θέλω να δώσω συγχαρητήρια στους παίκτες, γιατί πιστεύανε από το πρώτο λεπτό. Στο πρώτο ημίχρονο δημιουργήσαμε πολλές απλές φάσεις, αλλά δεν απειλήσαμε πολύ, γιατί δεν γνωριζόμαστε καλά ο ένας με τον άλλον.

Είναι πολλά πράγματα που πρέπει να διορθώσουμε. Δεν έχουμε όμως χρόνο. Θα συνεχίσουμε να προσπαθούμε. Αυτό που μετράει στο τέλος ήταν η νίκη και οι τρεις βαθμοί. Πλέον πρέπει να ξεκουραστούμε και να είμαστε έτοιμοι για το ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ».

Μιχάλης  Γρηγορίου: «Κερδίζουμε τις εντυπώσεις»

Ο Μιχάλης  Γρηγορίου μετά την ήττα από την ΑΕΚ έμεινε στο ότι η ομάδα του κερδίζει τις εντυπώσεις, αλλά όχι τα παιχνίδια και δήλωσε ικανοποιημένος από τους παίκτες του.

Έκλεψαν το αμάξι του Τσιάρτα [pic]

Τσιάρτας: Έκλεψαν το αμάξι του. Ο παλαίμαχος ποδοσφαιριστής της ΑΕΚ έκανε έκανε μέσω instagram για το Peugeot 3008.

26.10.2021 | 20:46

Με τέσσερις απουσίες η Εφές στην Αθήνα!

Χωρίς τους Μίτσιτς, Σιμόν, Άντερσον και Ντάνστον θα παραταχθεί αύριο (27/10, 21:00) στο ΟΑΚΑ για να αντιμετωπίσει την Παναθηναϊκό η Εφές Αναντολού, στο πλαίσιο της 6ης αγωνιστικής της EuroLeague.

26.10.2021 | 20:37

Εντυπωσιακή εκκίνηση για τον Ολυμπιακό στο LEN Champions League

Ολυμπιακός - Ντινάμο Τυφλίδας 20-9: Εξαιρετικός. Ο πρωταθλητής Ελλάδας μπήκε με το… δεξί στους ομίλους, νικώντας τους Γεωργιανούς με 11 γκολ διαφορά.

26.10.2021 | 20:31

Φυντάνης: «H ΑΕΛ έχει ιστορία»

Φυντάνης: «H ΑΕΛ έχει ιστορία». Ο προπονητής της ΑΕΛ υπογράμμισε πως θα στοχεύσει να διακριθεί και στον θεσμό του κυπέλλου.

26.10.2021 | 20:26